+ 90 ( 232 ) 461 95 20 arg @ argelektrik.com.tr

HAKKIMIZDA

Firmamız Kurucusu Sn. Veli Çelik, 1998 yılında sektöre giriş yaparak; Adnan Menderes Havalimanı soğutma grubu ve pist aydınlatma işleri, İzmir Ahmet Piriştina Kent Müzesi, Ali Çetinkaya Bulvarı, Gazi Bulvarı, Fevzipaşa Bulvarı elektrik nakil hatları yer altına alınması ve OG işleri vb. birçok projede elektrik saha sorumlusu olarak görev almış, 2003 yılında şahıs firması olarak özel sektöre atılmıştır. Antalya Royal Vikingin Resort, Kayısı Şehir Konut Yapı Koop. Vb. projeleri alt yüklenici olarak tamamlamış. 2008 yılının başında ; ARG ELEKTRİK ELEKTRONİK GÜVENLİK SİSTEMLERİ İNŞ. MAK. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. ismini alarak markalaşma ve kurumsallaşma yolunda ilk adımını atmıştır.   

Sektördeki öncü markalar ile bayilik anlaşmalarını gerçekleştirerek çalışmalarına hız katmış, sahip olduğu yüksek ivme sonucu kısa sürede sektörel ve kurumsal kimliğini kazanmıştır. Edindiğimiz mesleki deneyimleri sürekli çoğaltıp, detaylandırarak yarınlara aktarmaktayız. Çözüm arayışlarında bilimselliğin dışına çıkmadan, insan bilinci, çevre bilinci ve ülke bilinci ilkelerinden ödün vermeden, tüm projelerimizde “güven” değerini odak noktası olarak belirledik.

Bu süreçten itibaren amacımız ARG ismini markalaştırmak ve sektörün lider firması konumuna taşımaktır. Bunu başarabilmemizin yolunun kaliteli ürün, kaliteli hizmet ve hizmet sonrası servis anlayışımızdan ödün vermemek olduğunun bilincindeyiz... 

ARG Elektrik ailesinin her bir bireyi yapmakta olduğu işin hassasiyetinin farkında, görevinin en doğru çözümü üretmek ve en kaliteli hizmeti sunmak olduğunun bilincindedir. ızmir il sınırları içerisinde en hızlı servisi verme taahhütünde bulunan firmamızın bu kararı almasındaki en büyük etken çalışanlarına ve yaptığı işin kalitesine güvenmesinden kaynaklanmaktadır...

Kazanmak için çoğalmak, çoğalmak için paylaşmak gerekliliğine yürekten inanarak, kaliteye, güvene ve dürüstlüğe önem veren tüm kişi ve kuruluşları ARG Elektrik ailesinde görmek bizi onurlandıracaktır...

Elde ettigimiz tüm başarılar için tecrübeli ve azimli ekibimize , projelerimizi destekleyen iş ortaklarımıza , gösterdikleri güven ve kalite tercihleri için müsterilerimize ve de bizi dinamik kılan rakiplerimize teşekkür ederiz.


Kurucumuz Derki ...

Uzun bir yolculuk tek bir adımla başlar. 1998 yılında bu ilk adımı atarak başlamış olduğumuz yolculuğumuza 2008 yılında ARG ELEKTRİK ismini alarak uzmanlık alanımızda, mutlu müşteri portföyümüzü genişletme hedefiyle yolumuza devam ediyoruz.
Genel Müdür - Veli Çelik / 2008-2019

Alt Yapımız

Alanynda uzman elektrik teknisyen ve teknikerleri ile yetenekli dokunuşlar sayesinde tüm sorunlara anında çözüm üretebilmekteyiz.
2019